Achátový náramek se stříbrnými kuličkami
Ručně vytvořený náramek z broušených kamenů achátu s kuličkami z rhodiovaného stříbra je velmi příjemný na ruce. Jeho jemnost vás nadchne.
Achátový náramek se stříbrnými kuličkami
Detailní popis produktu
Náramek je ručně navléknutý z broušených kamenů achátu. Díky nejvyšší možné kvalitě AAA mají perfektní brus a barvu a zajištují vysoký lesk celého náramku. Šperk je navlečen na kvalitní silikonové gumičce, která je pohodlná při oblékaní a skvěle padne na ruku. Tento náramek je naší vlastní tvorbou a je skladem, nebo pro Vás bude vyroben. Obdržíte ho dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem, dárkovou krabičkou a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náramky s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Modrá |
| Délka: | 17 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Achát |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Váha náramku 17 cm: | 2,11 g |
| Velikost kamene: | 3 mm |
| Velikost stříbrných kuliček: | 1,8 mm |
| Velikost stříbrné kuličky: | 2,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)