Akvamarínový prsten se stříbrnými kuličkami
Jednoduše elegantní prsten z broušeného akvamarínu s kuličkami z rhodiovaného stříbra. Krásně doplní Vaši kolekci šperků.
Akvamarínový prsten se stříbrnými kuličkami
Detailní popis produktu
Prsten je ručně navléknutý z akvamarínových broušených kamenů. Kvalita akvamarínu je v nejvyšší možné kvalitě AAA, což zaručuje perfektní brus, barvu a vysoký lesk celého prstenu. Kameny jsou navlečeny na kvalitní silikonové gumičce, která je pohodlná při oblékaní. Prsten je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo bude pro Vás vyroben. Šperk obdržíte dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prsteny s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Modrá |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Akvamarín |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Velikost prstenu: | 54 |
| Váha: | 0,8 g |
| Velikost kamene: | 3 mm |
| Velikost stříbrných kuliček: | 1,8 mm |
| Velikost stříbrné kuličky: | 2,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)