Tento náramek je ručně vytvořený z diopsidu s kuličkou ze 14 kt žlutého zlata. Náramek si při nošení doslova zamilujete díky jeho pohodlnosti.
Detailní popis produktu
Náramek je ručně vyrobený z diopsidových broušených kamenů. Kvalita diopsidu je v nejvyšší možné kvalitě AAA, což zaručuje perfektní brus a barvu a tudíž i vysoký lesk celého náramku. Náramek je navlečen na kvalitní silikonové gumičce, která je pohodlná při oblékaní. Náramek je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo bude pro Vás vyroben. Šperk obdržíte dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Zelená |
| Délka: | 17 cm, 18 cm, 19 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Diopsid |
| Materiál kovu: | Zlato 585/1000 |
| Váha náramku 17 cm: | 2,66 g |
| Váha náramku 18 cm: | 2,85 g |
| Váha náramku 19 cm: | 2,99 g |
| Velikost kamene: | 3 mm |
| Velikost zlaté kuličky: | 2,6 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)