Granátový náramek se stříbrnou kuličkou
Ručně vytvořený náramek z broušených kamenů granátu s kuličkou z rhodiovaného stříbra je perfektním doplňkem.
Granátový náramek se stříbrnou kuličkou
Detailní popis produktu
Náramek je ručně navlečený z broušených granátových kamenů. Kameny jsou v nejvyšší možné kvalitě AAA. Granáty mají perfektní brus a jejich barva a vysoký lesk zajišťují krásný vzhled náramku. Náramek je příjemný na ruce a pohodlně se obléká díky kvalitní silikonové gumičce, na které je navlečen. Šperk je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo pro Vás bude vyroben. Náramek obdržíte dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem, dárkovou krabičkou a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náramky s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Červená, Vínová |
| Délka: | 17 cm, 18 cm, 19 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Granát |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Váha náramku 17 cm: | 3,73 g |
| Váha náramku 18 cm: | 3,98 g |
| Váha náramku 19 cm: | 4,16 g |
| Velikost kamene: | 3 mm |
| Velikost stříbrné kuličky: | 2,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)