Hematitový náramek se stříbrnými kuličkami
Ručně vytvořený náramek z broušených hematitů s kuličkami z rhodiovaného stříbra dodá vašemu zápěstí moderní a sebevědomý vzhled. Je příjemný na kůži a působí pevně i harmonicky.
Hematitový náramek se stříbrnými kuličkami
Detailní popis produktu
Náramek je ručně vyrobený z broušených hematitů. Kameny jsou perfektně vybroušeny a jejich barva a příjemný lesk zajišťují krásný vzhled náramku. Náramek je příjemný na ruce a pohodlně se obléká díky kvalitní silikonové gumičce, na které je navlečen. Šperk je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo pro Vás bude vyroben. Obdržíte jej dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem, dárkovou krabičkou a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náramky s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Šedá |
| Délka: | 17 cm, 18 cm, 19 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Hematit |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Váha náramku 17 cm: | 3,31 g |
| Váha náramku 18 cm: | 2,80 g |
| Váha náramku 19 cm: | 3,73 g |
| Velikost kamene: | 3 mm |
| Velikost stříbrných kuliček: | 1,8 mm |
| Velikost stříbrné kuličky: | 2,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)