Jemný náramek z růžových bello opálů se 14 kt zlatými kuličkami
Něžný náramek ze světle růžových bello opálů s 14kt žlutými zlatými kuličkami. Krásný a jemný doplněk pro projasnění vašich dnů.
Jemný náramek z růžových bello opálů se 14 kt zlatými kuličkami
Detailní popis produktu
Náramek je ručně navléknutý z bello opálů v jemně růžovém odstínu. Bello opály jsou okouzlující kameny, které mění barvu při dopadu světla, jejich odlesky jsou jedinečné. Náramek je příjemný na ruce a pohodlně se obléká díky kvalitní silikonové gumičce, na které je navlečen. Šperk je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo pro Vás bude vyroben. Obdržíte jej dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem, dárkovou krabičkou a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jarní kolekce |
|---|---|
| Barva kamene: | Růžová, Starorůžová |
| Délka: | 17 cm, 18 cm, 19 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Syntetický opál |
| Materiál kovu: | Zlato 585/1000 |
| Váha náramku dle velikosti: | |
| Velikost opálů: | 3 mm |
| Velikost zlaté kuličky: | 2,6 mm |
| Velikost zlatých kuliček: | 1,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)