Ručně vyrobený křišťálový náramek s kuličkou ze 14 kt žlutého zlata, který se Vám bude hodit na jakoukoliv příležitost.
Detailní popis produktu
Tento náramek je ručně navlečený z křišťálových broušených kamenů. Kvalita křišťálových kamenů je v nejvyšší možné kvalitě AAA, což zaručuje perfektní brus a barvu a tudíž vysoký lesk celého náramku. Náramek je navlečen na kvalitní silikonové gumičce, která je pohodlná při oblékaní. Náramek je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo bude pro Vás navlečen. Šperk obdržíte dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Bílá |
| Délka: | 17 cm, 18 cm, 19 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Křišťál |
| Materiál kovu: | Zlato 585/1000 |
| Váha náramku 17 cm: | 2,81 g |
| Váha náramku 18 cm: | 2,26 g |
| Váha náramku 19 cm: | 2,38 g |
| Velikost kamene: | 3 mm |
| Velikost zlaté kuličky: | 2,6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)