Náhrdelník z kulatých říčních perel 4-5 mm a 14 kt zlatých kuliček
Jednoduchý a velmi elegantní náhrdelník z 14 kt žlutého zlata a říčních perel ve tvaru rýže. Dokonalý doplněk, který je nestárnoucí a nepřehlédnutelný.
Detailní popis produktu
Krásný zlatý náhrdelník je vytvořený z říčních perel ve tvaru rýže a ve velikosti 4 - 5 mm. Díky nejvyšší možné kvalitě perliček AAA se dokonale leskne, má přirozenou a rovnoměrnou barevnost a povrch bez nedokonalostí. Náhrdelník je navlečen na bílou šňůrku a zakončen zlatým zapínáním s pevnou délkou. Šperk je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo pro Vás bude vyroben. Obdržíte jej dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Perlové náhrdelníky |
|---|---|
| Barva kamene: | Bílá |
| Délka: | 40 cm, 42 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Perla říční |
| Materiál kovu: | Zlato 585/1000 |
| Váha náhrdelníku 40 cm: | 9,88 g |
| Váha náhrdelníku 42 cm: | 10,00 g |
| Velikost perly: | 4 - 5 mm |
| Velikost zlaté kuličky: | 2,6 mm |
| Velikost zlatých kuliček: | 1,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)