Náramek z barevných turmalínů se 14 kt zlatými kuličkami
Jemný náramek z přírodního turmalínu doplněný kuličkami ze 14kt zlata. Barevná hra kamenů dodává šperku lehkost a eleganci.
Náramek z barevných turmalínů se 14 kt zlatými kuličkami
Detailní popis produktu
Náramek je ručně vyrobený z turmalínových broušených kamenů. Kvalita turmalínu je v nejvyšší možné kvalitě AAA, což zaručuje perfektní brus, barvu a tudíž i vysoký lesk celého náramku. Náramek je navlečen na kvalitní silikonové gumičce, která je pohodlná při oblékaní. Náramek je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo bude pro Vás vyroben. Šperk obdržíte dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Zelená, Růžová, Fialová |
| Délka: | 17 cm, 18 cm, 19 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Turmalín |
| Materiál kovu: | Zlato 585/1000 |
| Váha náramku dle velikosti: | 2,96 - 3,28 g |
| Velikost kamene: | 4 mm |
| Velikost zlaté kuličky: | 2,6 mm |
| Velikost zlatých kuliček: | 1,8 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
M
Martina Z
Dobrý den,
lze náramek navléknout i v délce 20cm?
Děkuju
J
Jana 7AE
Dobrý den Martino,
všechny náramky z drahokamů jsme schopni navléknout v jakékoliv délce :) Při objednávce takto na zakázku však zůstává dodání stejně rychlé. Prosím kontaktujte nás, nebo připište poznámku k objednávce.
Hezký den,
Jana

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)