Náramek ze slunečního kamene se 14 kt zlatými kuličkami
Ručně navléknutý náramek ze slunečního kamene s kuličkami ze 14 kt žlutého zlata, který je velice pohodlný při nošení a doslova si jej zamilujete.
Náramek ze slunečního kamene se 14 kt zlatými kuličkami
Detailní popis produktu
Náramek je ručně vyrobený z broušeného slunečního kamene. Kvalita slunečního kamene je v nejvyšší možné kvalitě AAA. Je zaručen perfektní brus, barva a tudíž i vysoký lesk celého náramku. Náramek je navlečen na kvalitní silikonové gumičce, která je pohodlná při oblékaní. Náramek je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo bude pro Vás vyroben. Šperk obdržíte dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zlaté náramky s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Oranžová |
| Délka: | 17 cm, 18 cm, 19 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Sluneční kámen |
| Materiál kovu: | Zlato 585/1000 |
| Váha náramku 17 cm: | 1,51 g |
| Váha náramku 18 cm: | 1,57 g |
| Váha náramku 19 cm: | 1,70 g |
| Velikost kamene: | 3 mm |
| Velikost zlatých kuliček: | 1,8 mm |
| Velikost zlaté kuličky: | 2,6 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)