Prsten z říčních perel s 14 kt zlatými kuličkami
Jednoduchý a přesto elegantní prsten z říčních perel, který je doplněný kuličkami ze 14kt žlutého zlata.
Prsten z říčních perel s 14 kt zlatými kuličkami
Detailní popis produktu
Prsten je ručně vyrobený z říčních perel, které jsou kulaté . Perly jsou ve velmi vysoké kvalitě AA, vynikají vysokým leskem a krásným povrchem, díky čemuž je prsten mimořádně elegantní a působí dokonale na první pohled. Prstýnek je navlečen na kvalitní silikonové gumičce, která je pohodlná při oblékaní. Prsten je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo bude pro Vás vyroben. Šperk obdržíte dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Perlové prsteny |
|---|---|
| Barva kamene: | Bílá |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Perla říční |
| Materiál kovu: | Zlato 585/1000 |
| Velikost prstenu: | 51, 56, 60 |
| Váha prstenu dle velikosti: | 0,71 - 0,75 g |
| Velikost kamene: | 2-3 mm |
| Velikost zlaté kuličky: | 2,6 mm |
| Velikost zlatých kuliček: | 1,8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)