Rodochrositový náramek se stříbrnou kuličkou
Ručně vyrobený náramek z kamenů broušených rodochrozitů s kuličkou z rhodiovaného stříbra je velice příjemný na ruce. Doslova si jej zamilujete.
Rodochrositový náramek se stříbrnou kuličkou
Detailní popis produktu
Náramek je ručně vyrobený z broušených kamenů rodochrozitu. Perfektní brus a barvu a tudíž i vysoký lesk celého náramku zaručuje nejvyšší možná kvalita kamenů AAA. Pohodlné oblékání na ruku zaručuje kvalitní silikonová gumička, na kterou jsou kameny navlečeny. Šperk je naší vlastní tvorbou a je skladem, nebo pro Vás bude vyroben. Náramek obdržíte dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem, dárkovou krabičkou a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stříbrné náramky s drahokamy |
|---|---|
| Barva kamene: | Starorůžová |
| Délka: | 17 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Rodochrosit |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Váha náramku 17 cm: | 2,78 g |
| Velikost kamene: | 3 mm |
| Velikost stříbrné kuličky: | 2,5 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)