Stříbrná souprava přívěsku a náušnic s měsíčním kamenem z Indie si vás získá svou jemností a elegancí.
Detailní popis produktu
Jemná stříbrná souprava náušnic na puzetové zapínání a přívěsku je osázena měsíčním kamenem z Indie ve velikosti 6 mm. Kameny mají nejvyšší možnou kvalitu. Přívěsek je dodáván bez řetízku. Soupravu obdržíte zabalenou v dárkové krabičce a s certifikátem o původu drahých kamenů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelník a náušnice |
|---|---|
| Barva kamene: | Bílá |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Měsíční kámen |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Váha soupravy: | 2,80 g |
| Velikost kamene: | 6 mm |
| Velikost náušnic: | 9,1 mm |
| Velikost přívěsu: | 12 mm |
| Druh řetízku: | Bez řetízku |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)