Stříbrná souprava z kulatého peruánského opálu a topazu
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Stříbrná souprava náhrdelníku a náušnic s kamenem z topazu a opálu. Tato souprava Vás svou jemností nadchne.
Stříbrná souprava z kulatého peruánského opálu a topazu
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
Detailní popis produktu
Krásná jemná souprava náušnic na puzetové zapínání a náhrdelníku s prodlužovacím řetízkem. Šperky jsou osázeny Peruánským opálem ve velikosti 3,5 mm a bílým topazem z Nigérie. Kameny mají nejvyšší možnou kvalitu AAA. Soupravu obdržíte zabalenou v dárkové krabičce a s certifikátem o původu drahých kamenů.
Soupravu můžete doplnit i prstenem ve stejném stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Soupravy |
|---|---|
| EAN: | 156918 |
| Barva kamene: | Bílá, Růžová |
| Délka: | 38+7 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Opál, Topaz |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Váha soupravy: | 3,20 g |
| Velikost kamene: | 3,5 mm |
| Velikost náušnic: | 7,1 mm |
| Velikost přívěsu: | 9,8 x 7,1 mm |
| Druh řetízku: | Ankr |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)