Stříbrný náhrdelník z bílého topazu
Stříbrný náhrdelník z bílého topazu z Nigérie je příjemným doplňkem pro každý den.
Stříbrný náhrdelník z bílého topazu
Detailní popis produktu
Příjemný stříbrný náhrdelník je osázený bílým topazem z Nigérie v té nejvyšší možné kvalitě. Kamen je ve velikosti 6 x 4 mm. Šperk je opatřen prodlužovacím řetízkem pro pohodlné zapínání. Náhrdelník obdržíte v dárkové krabičce a s certifikátem o původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhrdelníky s drahokamy |
|---|---|
| EAN: | 156864 |
| Barva kamene: | Bílá |
| Délka: | 38 + 7 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Topaz |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Váha náhrdelníku: | 1,60 g |
| Velikost kamene: | 6 x 4 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)