Stříbrný náhrdelník z říčních perel 4-5 mm
Stříbrný náhrdelník z říčních perel je ztělesněním nadčasové elegance, která podtrhne přirozenou krásu každé ženy.
Stříbrný náhrdelník z říčních perel 4-5 mm
Detailní popis produktu
Krásný stříbrný náhrdelník je vytvořený z kulatých říčních perel ve velikosti 4 - 5 mm. Díky nejvyšší možné kvalitě perliček AAA+ se dokonale leskne, má přirozenou a rovnoměrnou barevnost a povrch bez nedokonalostí. Náhrdelník je navlečen na bílou šňůrku a zakončen stříbrným zapínáním s prodlužovacím řetízkem. Šperk je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo pro Vás bude vyroben. Obdržíte jej dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Perlové náhrdelníky |
|---|---|
| Barva kamene: | Bílá |
| Délka: | 40 + 5 cm, 45 + 5 cm, 36 + 5 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Perla říční |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Velikost perly: | 4 - 5 mm |
| Váha náhrdelníku dle velikosti: | 8,6 - 10,7 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)