Stříbrný náhrdelník z vyuzlíkovaných říčních perel 3-4 mm
Nádherný stříbrný náhrdelník z říčních perel vás bude provázet celý život.
Stříbrný náhrdelník z vyuzlíkovaných říčních perel 3-4 mm
Detailní popis produktu
Jemný vyuzlíkovaný stříbrný náhrdelník je navlečený z kulatých říčních perel ve velikosti 3 - 4 mm. Nejvyšší možná kvalita perliček AAA+ zajišťuje dokonalý lesk, přirozenou a rovnoměrnou barevnost a povrch bez nedokonalostí. Náhrdelník je navlečen na bílou šňůrku a zakončen stříbrným zapínáním s prodlužovacím řetízkem. Šperk je naše vlastní tvorba a je skladem, nebo pro Vás bude vyroben. Obdržíte jej dárkově zabalen s cestovním pytlíčkem a certifikátem původu drahého kamene.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Perlové náhrdelníky |
|---|---|
| Barva kamene: | Bílá |
| Délka: | 40 + 5 cm, 36 + 5 cm |
| Druh: | Dámský |
| Druh kamene: | Perla říční |
| Materiál kovu: | Stříbro 925/1000 |
| Velikost perly: | 3 - 4 mm |
| Váha náhrdelníku dle velikosti: | 5,9 - 7,9 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

.png?6a0ee351)
.png?6a0ee99c)
.png?6a0ee351)
-1.png?6a16d20c)